Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Вебінар «Про сутність НЕформальної освіти, або абетка освіти майбутнього!»

Дмитро Зіцер7 квітня 2011 вийшов в ефір перший випуск EDUkIT TV, унікального майданчика для отримання нових знань, професійного спілкування та обміну досвідом в галузі освітніх технологій.

Формально кажучи, онлайн-семінар був присвячений НЕформальній освіті (НО). Це сучасний напрям у педагогіці називають ще відкритою або ліберальною освітою. Експерти вважають його кращою практичною реалізацією гуманістичного підходу з опорою на особистий інтерес у навчанні.

Абетці НО сотні глядачів EDUkIT TV навчалися у педагога-практика д-ра Діми Зіцера, (Росія-Ізраїль-США), автора багато чого в цій педагогічній системі майбутнього.

Розмірковуючи про сутність НО, Діма висунув свою власну версію обгрунтування нової філософії освіти: інші можливості інформаційної культури, суб'єкт-суб'єктні відносини, опора на особистісний інтерес, заперечення формалізму.

Д-р Зіцер також постарався проілюструвати, як ці чудові ідеї можна просто і переконливо втілювати на практиці. Зокрема, Діма описав освітній процес, побудований на НО-принципах і включає п'ять ключових елементів (Атмосфера, Особистий інтерес, «Я», Розкриття і Прийняття).

Велику частину часу спілкування з аудиторією EDUkIT TV Діма приділив відповідям на запитання, які надходили з різних куточків України та з-за кордону від адміністраторів освіти, педагогів, розробників освітніх проектів та всіх зацікавлених.

Детальніше про НО-бачення д-ра Діми Зіцера можна дізнатися з:

1. статті «Про сутність НО» в журналі «Адукатор»;
2. інтерв'ю в телепередачі «Один на Один» на каналі RTVi;
3. книги «Азбука НО: Практична педагогіка»;
4. блозі ЖЖ.

Враження та пропозиції (в тому числі, за темами майбутніх випусків EDUkIT TV) ви можете направляти організаторам вебінару по електронній пошті support@edu.kh.ua або телефоном (057) 751-86-15.

До зустрічі в найближчому майбутньому!

Кiлькiсть переглядiв: 0