Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Вебінар «Документальна фотографія, або історія крізь об'єктив»

22 грудня 2011 в ефір вийшов четвертий випуск EDUkIT TV. Онлайн-семінар на тему «Документальна фотографія, або історія крізь об'єктив» був присвячений темі документальної фотографії.

Фото Лолі КанторУ вебінарі брала участь Лолі Кантор (США), професійний фотограф. Кантор живе в техаському місті Форт-Ворт (США), де займається художньої та документальної фотографією. Її роботи завоювали успіх у багатьох країнах світу, виставлялися в США, Китаї, Польщі, Україні, Іспанії та Чехії, знаходяться в колекціях багатьох музеїв сучасного мистецтва США та Європи. Цього року Лолі була визнана одним з 50 кращих фотографів на конкурсі PhotoLucida's Critical Mass.

Онлайн-семінар проводився командою проекту «EDUkIT» в рамках виставки Л. Кантор «І був ліс... Єврейське життя у Східній Європі сьогодні» для адміністраторів освіти, педагогів, розробників освітніх проектів, тьюторів і всіх тих, хто зацікавлений у вивченні одного з жанрів фотографії, який звернений до реальних подій і епосі.

  • Які завдання у документальній фотографії?
  • Як вибрати сюжет для даного жанру?
  • Яка роль розповіді у документальній роботі?
  • Як узгоджуються об'єктивність і суб'єктивність в документальній фотографії?
  • Як організувати свій документальний проект і залучити до нього увагу?

Це далеко не повний перелік тем і питань, які обговорювалися на вебінарі.

Познайомитися з Лолі Кантор та її професійною діяльністю можна на персональному сайті www.lolikantor.com, а більш детально дізнатися про виставку фотохудожниці в Харкові - на сайті www.jews.in.ua.

Онлайн-семінар проводився російською мовою. У програмі вебінару було відведено час на питання і спілкування з Лолі Кантор.

Доступен запис вебінару:

Вебинар с фотографом Лоли Кантор

Враження та пропозиції (в тому разі, за темами майбутніх випусків EDUkIT TV) ви можете направляти організаторам вебінару на електронну пошту support@edukit.org.ua або телефоном (057) 78-01-911.

До зустрічі в найближчому майбутньому!

Кiлькiсть переглядiв: 0