Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Я – Діма Зіцер

Діма ЗіцерНародився в 1966 році в Ленінграді.

Закінчив Педагогічний університет (філологія) і Санкт-Петербурзьку академію Театрального мистецтва (режисура).

Доктор педагогічних наук.

З 1990 року поперемінно живу в Єрусалимі, Москві та Петербурзі.

Давним-давно почав займатися педагогічними та освітніми технологіями, оскільки найбільше мене цікавить взаємодія людини з іншою людиною, світом навколо неї, її професією, колективом і т.д. Так і сталося, що я займаюся все життя цим - на перетині театру, психології та педагогіки...

А педагогіку, до слова сказати, я вважаю мистецтвом, що намагаюся доводити невпинно своєю діяльністю...

Технології неформальної освіти (НО) крім освітніх і педагогічних інститутів, центрів психологічного консультування, виявилися затребуваними в бізнесі, театрі, сімейному консультуванні, лягли в основу різних тренінгових програм. Тому нудьгувати ніколи - творчий процес йде без зупинки!

Займався педагогічною творчістю в рамках різних організацій і в різних країнах. Для того, щоб виходило краще, на додаток до основної освіти закінчував курси та школи.

Пару років тому разом з Наташею Зіцер ми написали книгу «Практична педагогіка: абетка НО», в якій описана філософська і методологічна основа того, чим ми займаємося.

З 2005 року - директор Інституту неформального освіти INO.

Як завжди і мріяв, займаюся людською взаємодією. А ще все, у що я вірю, ми з колегами реалізовуємо в нашому улюбленому проекті - школі НО "АПЕЛЬСИН" у Санкт-Петербурзі.

Кiлькiсть переглядiв: 0