Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Вебінар «Прагнення до суспільної користі, або благодійність в дії»

11 квітня 2012 року в ефір вийшов п'ятий випуск EDUkIT TV. Онлайн-семінар на тему «Прагнення до суспільної користі, або благодійність в дії» був присвячений темі благодійності.

Мішель ТерещенкоУ вебінарі брав участь Мішель Терещенко (Франція-Україна), спадкоємець підприємницьких та меценатських традицій сім'ї українських цукрових магнатів XIX - початку ХХ століття.

Онлайн-семінар проводився командою проекту «EDUkIT» в рамках презентації в Харкові книги М.Терещенко «Перший олігарх» для адміністраторів освіти, педагогів, соціальних працівників, викладачів історії і всіх зацікавлених.

В книзі Мішеля описаний життєвий шлях його діда, Михайла Івановича Терещенка (1886-1956), який в 31 рік був власником одного з найбільших станів Російської імперії, депутатом Державної думи Росії, міністром фінансів, а потім - іноземних справ у Тимчасовому уряді після лютневої революції 1917 року. Він все втратив, але зумів почати з чистого листа, і, живучи в еміграції, став одним з найбільш шанованих фінансистів світу.

Мішель Терещенко«Перший олігарх» - книга про сім'ю, яку можна вважати зразком працьовитості, щедрості і турботи.

Завдяки Фонду Терещенко здійснювалася меценатська діяльність в Україні, яка в подальшому досягла найвіддаленіших куточків Російської імперії. На їх кошти були побудовані богадільні та госпіталі, притулки для бездомних і сирітські будинки, школи та університети, музеї і храми.

У центрі обговорення - благодійна діяльність на прикладі легендарного роду філантропів, який в найтяжчих обставин не відступав від принципів, що відповідають девізу сім'ї: «Прагненням до суспільної користі».

Онлайн-семінар проводився російською мовою. У програмі вебінару було відведено час на питання і спілкування з Мішелем Терещенко.

Контакти видавництва, що займається продажем книг М. Терещенко: http://www.nika-centre.kiev.ua.

Запис вебінару:

Вебинар с Мишелем Терещенко.avi

Враження та пропозиції (в тому разі, за темами майбутніх випусків EDUkIT TV) ви можете направляти організаторам вебінару на електронну пошту support@edukit.org.ua або телефоном (057) 78-01-911.

До зустрічі в найближчому майбутньому!

Кiлькiсть переглядiв: 0