Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Герб Черкаської областіЧеркаська область

На цій сторінці Ви можете ознайомитися з переліком закладів Черкаської області, що є учасниками проекту School Champion, та відвідати сайти цих закладів, натиснувши на адресу сайту у правій колонці.

Загальноосвітні заклади Черкаської області
Назва установиАдреса сайту
1. Черкаський професійний автодорожній ліцейhttp://chpal.edukit.ck.ua
2. Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5http://smila-school5.edukit.ck.ua
3. Білашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівhttp://bilashky.edukit.ck.ua
4. Веселокутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенівhttp://veselyikut.edukit.ck.ua
5. Вишнопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівhttp://vyshnopil.edukit.ck.ua
6. Гордашівський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенівhttp://gordashivka.edukit.ck.ua
7. Зеленьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівhttp://zelenyakiv.edukit.ck.ua
8. Кобринівський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенівhttp://kobrynove.edukit.ck.ua
9. Колодистенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівhttp://kolodyste.edukit.ck.ua
10. Кривоколінський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенівhttp://kryvikolina.edukit.ck.ua
11. Легедзинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівhttp://legedzyne.edukit.ck.ua
12. Лісівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенівhttp://lisove.edukit.ck.ua
13. Майданецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівhttp://maidanetske.edukit.ck.ua
14. Мошурівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенівhttp://moshuriv.edukit.ck.ua
15. Онопріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівhttp://onopriivka.edukit.ck.ua
16. Романівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенівhttp://romanivka.edukit.ck.ua
17. Соколівоцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенівhttp://sokolivochka.edukit.ck.ua
18. Глибочківський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенівhttp://glybochok.edukit.ck.ua
19. Заліська загальноосвітня школа І-ІІ ступенівhttp://zaliske.edukit.ck.ua
20. Кобриновогребельська загальноосвітня школа І-ІІ ступенівhttp://kobrynovagreblya.edukit.ck.ua
21. Корсунська загальноосвітня школа І-ІІ ступенівhttp://korsunka.edukit.ck.ua
22. Лащівський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенівhttp://lashchova.edukit.ck.ua
23. Павлівський - І навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенівhttp://pavlivka.edukit.ck.ua
24. Папужинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенівhttp://papuzhyntsi.edukit.ck.ua
25. Піщанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенівhttp://pishchana.edukit.ck.ua
26. Потаський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенівhttp://potash.edukit.ck.ua
27. Шаулиський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенівhttp://shaulykha.edukit.ck.ua
28. Тальнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1http://talne-school1.edukit.ck.ua
29. Тальнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2http://talne-school2.edukit.ck.ua
30. Тальнівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3http://talne-school3.edukit.ck.ua
31. Тальнівська загальноосвітня школа №4http://talne-school4.edukit.ck.ua
32. Тальянківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівhttp://talianky.edukit.ck.ua
33. Тальнівська санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенівhttp://talne-internat.edukit.ck.ua
34. Тальнівський економіко-математичний ліцейhttp://talne-lyceum.edukit.ck.ua
35. Телепинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам'янської районної радиhttp://telepyne.edukit.ck.ua
36. Попівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Звенигородської районної радиhttp://popivka-zvenig.edukit.ck.ua
37. Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3 Кам’янської районної радиhttp://kamianka-school3.edukit.ck.ua
38. Водяницький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів» імені Героя Радянського Союзу Вахтанга Чіковані Звенигородської районної радиhttp://vodianiki.edukit.ck.ua
39. Кузьминогребельська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Христинівської районної радиhttp://kuzmina-greblya.edukit.ck.ua
40. Звенигородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2http://zvenigorodka-school2.edukit.ck.ua
41. Будищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської районної радиhttp://bud-zvenig.edukit.ck.ua
42. Лузанівська загальноосвітня школа I-III ступенівhttp://luzanivka.edukit.ck.ua
43. Вільховецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів http://vilkhovets.edukit.ck.ua
44. Домантівський НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» http://domantovo.edukit.ck.ua
45. Катеринопільський ліцей Катеринопільської районної радиhttp://katerinopil-lyceum.edukit.ck.ua
46. Драбове -Барятинська Пристанційна загальноосвітня школа І - ІІІ ступенівhttp://drabovo-pristan.edukit.ck.ua
47. Головатянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенівhttp://golovyatyne.edukit.ck.ua
48. Звенигородська загальноосвітня школа-інтернат І - ІІІ ст.http://zvenigorodka-internat.edukit.ck.ua
49. Озірянська загальноосвітня школа І-ІІ ст. http://ozirna.edukit.ck.ua
50. Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівhttp://tarasivka.edukit.ck.ua
51. Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11http://smila-school11.edukit.ck.ua
52. Шевченківська спеціалізована ЗШ-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілюhttp://shevch-internat.edukit.ck.ua
53. Гереженівський НВКhttp://gerezhenivka-nvk.edukit.ck.ua
54. Ребедайлівська загальноосвітня школа Ι-ΙΙΙ ступенівhttp://rebedailivka.edukit.ck.ua
55. Шевченківський НВК "дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"http://shevch-nvk.edukit.ck.ua
56. Уманський навчально-виховний комплекс №1http://uman-nvk1.edukit.ck.ua
57. Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3http://uman-school3.edukit.ck.ua
58. Смілянський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» http://smila-nvk3.edukit.ck.ua
59. Вікнинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівhttp://viknyne.edukit.ck.ua
60. Залізняцький НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступенів"http://zalizniachka.edukit.ck.ua
61. Бродецький НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"http://brodetske.edukit.ck.ua
62. Вербовецький НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"http://verbovets.edukit.ck.ua
63. Гуляйпільський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"http://guliay-pole.edukit.ck.ua
64. Єлизаветський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"http://yelyzavetka.edukit.ck.ua
65. Кайтанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенівhttp://kaitanivka.edukit.ck.ua
66. Лисичобалківський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"http://lysycha-balka.edukit.ck.ua
67. Пальчиківський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"http://palchyk.edukit.ck.ua
68. Радчиський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня"http://radchyha.edukit.ck.ua
69. Ступичненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенівhttp://stupychne.edukit.ck.ua
70. Сухокалигірський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"http://suha-kalyhirka.edukit.ck.ua
71. Шостаківський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"http://shostakove.edukit.ck.ua
72. Гончариська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівhttp://honcharykha.edukit.ck.ua
73. Катеринопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2http://katerinopil-school2.edukit.ck.ua
74. Киселівський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"http://kyselivka.edukit.ck.ua
75. Мокрокалигірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівhttp://mokra-kalyhirka.edukit.ck.ua
76. Петраківський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"http://petrakivka.edukit.ck.ua
77. Розсохуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівhttp://rozsokhuvatka.edukit.ck.ua
78. Ярошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівhttp://yaroshivka.edukit.ck.ua
79. Відділ освіти Катеринопільської РДАhttp://katerinopil-rvo.edukit.ck.ua
80. Гусаківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів http://husakove.edukit.ck.ua
81. Погибляцький НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»http://pohybliak.edukit.ck.ua
82. Вільховецький НВК "дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів" http://vilkhovets-nvk.edukit.ck.ua
83. Вікторівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу С. П. Кобцяhttp://viktorivka.edukit.ck.ua
84. Мліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2http://mliiv-school2.edukit.ck.ua
85. Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови Смілянської міської ради Черкаської областіhttp://smila-school12.edukit.ck.ua
86. Уманський навчально-виховний комплекс №24 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній заклад І ступеня»http://uman-nvk24.edukit.ck.ua
87. Уманський навчально-виховний комплекс "ЗОШ І-ІІІ ступенів №7-колегіум"http://uman-nvk7.edukit.ck.ua
88. Смільченецький навчально-виховний комплексhttp://smilchentsi.edukit.ck.ua
89. Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6http://smila-school6.edukit.ck.ua
90. Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10http://smila-school10.edukit.ck.ua
91. Малостаросільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської областіhttp://malestarosillia.edukit.ck.ua
92. Теклинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської областіhttp://teklyne.edukit.ck.ua
93. Ротмістрівська загальноосвітня школа І-III ступенів Смілянської районної ради Черкаської областіhttp://rotmistrivka.edukit.ck.ua
94. Багвянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенівhttp://bagva.edukit.ck.ua
95. Веселохутірський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”http://veselyi-hutir.edukit.ck.ua
96. Вербівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам’янської районної ради http://verbivka-kam.edukit.ck.ua
97. Гродзевський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів "Уманської районної ради Черкаської областіhttp://grodzeve-nvk.edukit.ck.ua
98. Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської областіhttp://kostiantynivka-sm.edukit.ck.ua

Персональні сайти
Назва установиАдреса сайту
1. Сайт для 7-а класу, Уманський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 - колегіум»http://7a-umannvk7.edukit.ck.ua
2. Персональний сайт вчителя Віталія Свиридюка http://vitaliy-svyryduk.edukit.ck.ua
3. Персональний сайт вихователя-методиста Уманського ДНЗ №31 Миколенко Тетяни Василівниhttp://tetiana-mykolenko.edukit.ck.ua
Дошкільні навчальні заклади
1. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №83 «Лісова казка» Черкаської міської радиhttp://dnz83.edukit.ck.ua
2. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №41 "Дударик" Черкаської міської радиhttp://dnz41.edukit.ck.ua
3. Городищенський дошкільний навчальний заклад №4 "Зірочка"http://horodysche-dnz4.edukit.ck.ua
4. Городищенський дошкільний навчальний заклад №5 "Веселка"http://horodysche-dnz5.edukit.ck.ua
5. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) санаторного типу №74 "Лісова пісня" Черкаської міської радиhttp://dnz74.edukit.ck.ua
6. Жашківський дошкільний навчальний заклад №6 "Золотий ключик"http://zhashkiv-dnz6.edukit.ck.ua
7. Дошкільний навчальний заклад «Вишенька» Соколівецької сільської радиhttp://sokolivochka-dnz.edukit.ck.ua
8. Дошкільний навчальний заклад № 1 "Дружба", м. Смілаhttp://smila-dnz1.edukit.ck.ua

Позашкільні заклади Черкаської області
Назва установиАдреса сайту
1. Дитяча юнацька спортивна школаhttp://talne-sportschool.edukit.ck.ua
2. Районний будинок дітей та юнацтваhttp://talne-rbdu.edukit.ck.ua
3. Станція юних техніківhttp://talne-sut.edukit.ck.ua
4. Будинок дитячої та юнацької творчості http://katerinopil-buttv.edukit.ck.ua
5. Дитячо-юнацька спортивна школа м. Звенигородкаhttp://zvenygorodka-dush.edukit.ck.ua
6. СК "ВІКТОРІЯ" (команда) (Катеринопільська Дюсш "Колос")http://katerinopil-viktoria.edukit.ck.ua
7. Євроклуб "EuroStar" Уманського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - колегіум"http://uman-eurostar.edukit.ck.ua
Бібліотеки Черкаської області
Назва установиАдреса сайту
1. Катеринопільська центральна районна бібліотекаhttp://katerinopil-biblioteka.edukit.ck.ua
2. Звенигородська центральна районна бібліотекаhttp://zvenygorodka-biblioteka.edukit.ck.ua
3. Канівська міська бібліотека ім. Т.Г. Шевченкаhttp://kaniv-biblioteka.edukit.ck.ua
4. Христинівська центральна районна бібліотекаhttp://khrystynivka-crb.edukit.ck.ua
5. Христинівська районна бібліотека для дітейhttp://khrystynivka-dytbiblioteka.edukit.ck.ua
6. Монастирищенська центральна районна бібліотека для дорослих і дітейhttp://monastyrysche-cbs.edukit.ck.ua
Інші заклади Черкаської області
Назва установиАдреса сайту
1. Смілянська районна організація Профспілки працівників освіти і науки Україниhttp://smila-profraiorg.edukit.ck.ua
2. Смілянська міська організація Профспілки працівників освіти і науки Україниhttp://smila-profspilka.edukit.ck.ua
Кiлькiсть переглядiв: 667

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.