Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Тренінг для бібліотекарів Львівської області від EDUkIT

2013-11-04

Львів, тренінг для бібліотекарів

29-30 жовтня 2013 року на базі Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки, за підтримки програми «Бібліоміст», менеджери проекту EDUkIT Рижкова Дарія та Федорчук Анастасія провели презентацію проекту та тренінг для бібліотекарів Львівської області, присвячені можливостям інформаційно-освітньої платформи EDUkIT.

Захід проходив у приміщенні Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки, що знаходиться за адресою: місто Львів, проспект Шевченка 13.

На практичних заняттях всі учасники тренінгу покроково опанували редакційну систему платформи. Тепер вони можуть самостійно редагувати контент сайту, публікувати новини, завантажувати фотографії заходів, робити сайт інформаційним і привабливим для відвідувачів.

У процесі семінару були проведені комунікативні заняття, які сприяли згуртуванню команди та її продуктивній роботі.

Висловлюємо подяку адміністрації Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки та програмі "Бібліоміст" за підтримку та допомогу в організації минулого тренінгу, а також команді бібліотекарів за активну роботу на тренінгу!

Результатом семінару стали й відмінні показники контрольного тесту учасників. По закінченню заходу кожен учасник отримав сертифікат від програми "Бібліоміст" та інтернет-платформи "EDUkIT".

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.