Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Конкурс бібліотечних веб-сайтів від EDUkIT

2013-10-14

Конкурс від EDUkIT та Бібліоміст!

Мета конкурсу – заохотити активне використання бібліотеками новостворених веб-сайтів від платформи EDUkIT для поширення інформації про сучасні бібліотечні послуги онлайн та залучення нових користувачів.

Конкурс відкритий для бібліотек-учасниць тренінгів зі створення веб-сайтів від програми «Бібліоміст» та соціально-освітньої ініціативи EDUkIT, проведених з червня 2012 по вересень 2013.

Партнер конкурсу - соціально-освітня ініціатива EDUkIT

Конкурс відбуватиметься на спеціальній вкладці конкурсу на блозі програми «Бібліоміст» «Бібліотечний автобан» та у мережах Твіттер, Фейсбук, Вконтакте, YouTube, Однокласники за допомогою хештегу #сучаснабібліотека.

КонкурсПорядок проведення:

1. Учасник розміщує лінк на веб-сайт своєї бібліотеки у вигляді коментаря до спеціальної вкладки на блозі «Бібліотечний автобан».

2. Учасник заповнює і надсилає конкурсну заявку на ел. адресу website_contest_ua@irex.org

3. Учасник розповсюджує лінк на веб-сайт своєї бібліотеки за допомогою сторінок та груп бібліотеки у соціальних мережах (за наявності), додає його до сторінок та груп програми «Бібліоміст» та ініціативи EDUkIT у соціальних мережах Фейсбук, Вконтакте, Однокласники, Твіттер (@bibliomist, @edukitua).

Критерії оцінки:

1. Якість контенту веб-сайту (зміст та кількість секцій, регулярність оновлень, цікавість і корисність дописів, авторський стиль, використання гумору в доречних секціях).

2. Інтеграція веб-сайту з сервісами Веб 2.0 (сторінками і групами у соціальних мережах, блогом, YouTube-каналом бібліотеки, чатом, тощо).

3. Використання мультимедійних матеріалів: фото- та відео-файлів, галерей, PPT-презентацій подкастів, наявність лінків на інші корисні онлайн-ресурси.

4. Відвідуваність веб-сайту, наявність коментарів та відгуків користувачів.

5. Дизайн (кольорова гама, використання фото, наявність логотипу тощо).

6. Додаткові бали нараховуватимуться за використання спеціального онлайн-банера новоствореного веб-сайту бібліотеки (додати лінк на ресурси, де розміщено цей банер).

7. Веб-сайт з найвищим показником відвідуваності отримає спеціальний приз.

Завантажити аплікаційну форму.

КонкурсКонкурс триває з 7 жовтня до 7 листопада 2013.

Журі конкурсу: до складу журі увійдуть представники ініціативи EDUkIT, програми «Бібліоміст», фахівці з просування Інтернет-контенту.

Призи: переможці конкурсу отримають подарунки від програми «Бібліоміст» та ініціативи EDUkIT.

Бажаємо Вам успіхів!

За матеріалами: http://bibliomist.org, http://bibliote4nyj-autoban.blogspot.com.

Кiлькiсть переглядiв: 558

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.