Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Тренінг від EDUkIT для бібліотекарів Полтавської області

2013-08-29

Тренінг для бібліотекарів у Полтаві

27-28 серпня 2013 року на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. Котляревського, за підтримки програми «Бібліоміст», менеджери проекту EDUkIT Рижкова Дарія та Федорчук Анастасія провели презентацію проекту та тренінг для бібліотекарів Полтавської області, присвячені можливостям інформаційно-освітньої платформи EDUkIT.

Захід проходив у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. Котляревського, що знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Леніна, 17.

Всі учасники, що пройшли тренінг, на практичних заняттях покроково опанували редакційну систему платформи. Тепер бібліотекарі можуть самостійно редагувати контент сайту, публікувати новини, завантажувати фотографії заходів, робити сайт інформаційним і привабливим для відвідувачів.

У процесі семінару були проведені комунікативні заняття, які сприяли згуртуванню команди та її продуктивній роботі.

Висловлюємо подяку адміністрації Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. Котляревського та програмі "Бібліоміст" за підтримку та допомогу в організації минулого тренінгу, а також команді бібліотекарів за активну участь!

Результатом семінару стали й відмінні показники контрольного тесту учасників.
Кожен отримав по закінченню заходу сертифікат від програми "Бібліоміст" та інтернет-платформи "EDUkIT".

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.