Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів

2012-07-23

Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів

Дата проведення: 20 травня по 18 жовтня

Останній день подання матеріалів: 20 вересня

Організатори:
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут";
Науковий парк "Київська політехніка";
"Асоціація інноваторів України";
Український науково-технологічний центр.

До участі запрошуються: студенти, аспіранти, здобувачі, вчені та співробітники вищих навчальний закладів та науково-дослідних установ та ін.

Фестиваль проводиться з метою: розвитку інноваційної діяльності в Україні, залучення молоді, наукової спільноти та технологічних підприємців до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності, стимулювання наукових досліджень винахідників, підняття наукового престижу України у світі.

Про Фестиваль:
Етап № 1. Подання проектів
З 20.05.2012 до 20.08.2012 учасники Фестивалю подають свої проекти на розгляд експертної комісії, заповнюючи відповідну форму на сайті організатора.

Етап № 2. Попередній відбір
З 20.08.2012 до 01.09.2012 експертною комісією відбувається попередній відбір 20-30 проектів, які потраплять до фінальної частини Фестивалю.
Після того як буде відібрано необхідну кількість фіналістів, дана інформація буде поширена електронними листами та розміщена на веб-сторінці Фестівалю.
За результатами учасникам надсилаються повідомлення та запрошення на фінал.

Етап № 3. Фінал
Кожна із відібраних команд повинна протягом 4-5 хвилин представити свій проект. Команди презентують свої проекти англійською мовою, презентація записується для передачі відеоматеріалів американським експертам, які також увійдуть до складу експертної комісії та візьмуть участь у відборі переможців.

Умови участі:
На Фестиваль подаються закінчені самостійно підготовлені наукові (науково-дослідні) роботи, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, можуть бути впроваджені у виробництво або застосовані в господарській діяльності.
Проект, що подається на Фестиваль може мати як теоретичний (дослідження), так и практичний характер (відкриття, винахід, корисна модель).
Проект, що подається на Фестиваль, може бути виконан самостійно або колективом.
Проект, що подається на Фестиваль, виконується англійською, українською та російською мовами.

Проекти, що подаються на Фестиваль повинні відповідати таким вимогам:
- Наявність технологічної цінності та потенціалу для подальшого практичного використання у промисловості, сільському господарстві, інфраструктурі тощо;
- Сформованість і структурованість пропозиції;
- Наявність команди для реалізації;
- Наявність бізнес-плану по проекту (або як мінімум проведеного маркетингового дослідження);
- Готовність участі в Фестивалі "на довірі" - тобто прийняття правила, що кожен автор індивідуально вживає заходи щодо захисту інтелектуальних прав;
- Як мінімум 90% готовність проекту до комерційної реалізації;
- Наявність кейсів російською, українською та англійською мовами;
- Розуміння потреб ринку та можливостей для розвитку бізнесу;
- Розуміння та вміння презентувати свої конкурентні переваги та унікальність проекту;
- Чітке розуміння бізнес-моделі стартапу;
- Готовність укладення з Науковий парком "Київська політехніка" договору про розподіл пайової участі у разі залучення інвестицій;
- Розуміння чіткої суми для інвестування;
- Наявність розробленої технічної документації.

Підсумки:
Переможців Фестивалю визначає оргкомітет на своєму засіданні за поданням експертної комісії. Призери, що зайняли 1-3 місця, отримують можливість відвідати Кремнієву долину (США) для зустрічі з потенційними інвесторами за рахунок організаторів Фестивалю (від кожної команди, що представляли проект не більше двох осіб) та грошову винагороду. Перед поїздкою, команди переможців пройдуть тренінги для отримання навичок презентації проектів потенційним інвесторам. Переможці Фестивалю нагороджуються грамотами Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів.

Сайт Фестивалю: http://startup.kpi.ua
Email: info@startup.kpi.ua
Телефон: (44) 454-95-24

За матеріалами сайту: http://www.osvita.org.ua

Кiлькiсть переглядiв: 0