Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

11 квітня відбувся безкоштовний вебінар за участю бізнесмена і філантропа Мішеля Терещенко, присвячений темі благодійності

2012-04-13

Зустріч з М.Терещенко (квітень 2012)

11 квітня 2012 року на головній сторінці сайту освітнього проекту «EDUkIT» (www.edukit.org.ua) відбувся безкоштовний вебінар «Прагнення до суспільної користі, або благодійність в дії».

У вебінарі брав участь Мішель Терещенко (Франція-Україна), спадкоємець підприємницьких та меценатських традицій сім'ї українських цукрових магнатів XIX - початку ХХ століття.

Онлайн-семінар проводився командою проекту «EDUkIT» в рамках презентації в Харкові книги М.Терещенко «Перший олігарх» для адміністраторів освіти, педагогів, соціальних працівників, викладачів історії і всіх зацікавлених.

Мішель ТерещенкоВ книзі Мішеля описаний життєвий шлях його діда, Михайла Івановича Терещенка (1886-1956), який в 31 рік був власником одного з найбільших станів Російської імперії, депутатом Державної думи Росії, міністром фінансів, а потім - іноземних справ у Тимчасовому уряді після лютневої революції 1917 року. Він все втратив, але зумів почати з чистого листа, і, живучи в еміграції, став одним з найбільш шанованих фінансистів світу.

«Перший олігарх» - книга про сім'ю, яку можна вважати зразком працьовитості, щедрості і турботи. Завдяки Фонду Терещенко здійснювалася меценатська діяльність в Україні, яка в подальшому досягла найвіддаленіших куточків Російської імперії. На їх кошти були побудовані богадільні та госпіталі, притулки для бездомних і сирітські будинки, школи та університети, музеї і храми.

У центрі обговорення - благодійна діяльність на прикладі легендарного роду філантропів, який в найтяжчих обставин не відступав від принципів, що відповідають девізу сім'ї: «Прагненням до суспільної користі».

Онлайн-семінар проводився російською мовою. У програмі вебінару відводився час на питання і спілкування з Мішелем Терещенко.

Після онлайн-семінару о 18:00 в актовій залі Єврейського культурного центру «Бейт Дан» (за адресою: вул. Тобольська, 46) відбулась презнтація книги М.Терещенко «Перший олігарх».

Контакти видавництва, що займається продажем книг М. Терещенко: http://www.nika-centre.kiev.ua.

Фотографії з зустрічі:

Запис вебінару:

Вебинар с Мишелем Терещенко.avi

Кiлькiсть переглядiв: 476