Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Практики вирішення конфліктів буде поширено в малих громадах

2012-03-22

Вирішення конфлікту

Луганська обласна група медіації оголошує набір на семінар у межах проекту “Відновлення демократичних засад у розв’язанні конфліктів у малих громадах Сходу України”. Проект підтримують програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” і “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

За словами ініціаторів проекту, у різний час у різних країнах світу у громадах існувала практика вирішення конфліктів. Прикладом цього можуть бути кола правосуддя північноамериканських індіанців і сімейні конференції маорі в Новій Зеландії. Кола також широко використовували й на Січі. Загальні військові ради козаків щодо найважливіших питань відбувалися в колі: козаки збиралися на січовому майдані, розташовуючись колом.

Ініціатори проекту хочуть поширювати подібні практики для вирішення конфліктів у навчальних закладах і малих громадах, що, за задумом, допоможе активізувати громадську діяльність і залучити небайдужих людей до розвитку відновних практик в Україні.

Проект передбачає проведення 10-12 квітня в Луганську семінару з медіації й обміну досвідом діяльності громадських і шкільних служб розв’язання конфліктів для мешканців сіл, селищ і малих міст Сходу України й АР Крим.

До участі в семінарі запрошують представників шкіл і громадських активістів (координаторів подальшої роботи у школах і громадах – наприклад, представників батьківських комітетів, учнівського чи студентського самоврядування тощо).

Учасників відбиратимуть на основі поданих заявок з урахуванням особистої мотивації та бажання втілювати в життя розроблені під час проекту напрями діяльності.

Охочим слід надіслати до 1 квітня (включно) заявку-анкету (обсягом до 1 сторінки та з зазначенням у темі листа “заявка на семінар”), у якій вказати таку інформацію:

  • прізвище й ім’я, місце роботи та громадської діяльності
  • стислий опис досвіду громадської діяльності
  • очікування від семінару та бачення розвитку програм із розв’язання конфліктів у навчальному закладі та/або громаді
  • адреса електронної пошти та контактні телефони

Про результати відбору буде повідомлено 3 квітня.

Витрати учасників семінару на проїзд (за умови надання квитків), проживання та харчування під час семінару відшкодовують організатори.

Луганська обласна група медіації
Галина Тищенко
050 23 22 173
galina_t@ua.fm

***

Мета програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” – розвивати довготривале стратегічне партнерство між представниками міжнародної громадськості для вирішення соціальних і соціально-економічних проблем, які виникли в перехідний період після розпаду Радянського Союзу та соціалістичної системи.

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

За матеріалами сайту: www.irf.ua

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.