Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Український Intel нагородить школярів та студентів за наукові проекти

2012-02-06

проект

Про свій намір підтримати талановитих школярів та студентів заявив партнер проекту «EDUkIT» в галузі реалізації освітніх ініціатив - український офіс компанії Intel. В уанеті з'явився проект "Інтелектуалізація", в рамках якого проходить конкурс кращих практичних проектів серед молоді.

За адресою www.your-idea.com.ua творці проекту збирають «прикладні роботи по можливому поліпшення світу в цілому і життя людей зокрема».

Учасникам, що надали найкращі роботи до кінця березня, представники Intel обіцяють фінансову винагороду, яку пропонується витратити на вищу освіту або реалізацію своїх ідей.

«Наша головна задача - пояснити суть існуючої проблеми. Якщо, скажімо, порівняти людину з комп'ютером, то її мозок - це процесор. І в той час як процесори змінюють наше життя і спрощують комунікацію один з одним протягом останніх 40 років, ми все менше і менше використовуємо інший не менш важливий процесор - свій внутрішній. Ми хочемо зібрати проекти учнів, які розуміють, про що ми говоримо, хочуть включити свій мозок і подарувати країні віру в майбутнє», - стверджують організатори проекту.

Інтелектуалізація почалась!

Роботи приймаються до 31 березня 2012 р. в абсолютно різних напрямках, починаючи від кібернетики та архітектури, закінчуючи «медіа майбутнього» та охороною здоров'я. За попередніми даними, своє бажання взяти участь в проекті ще до офіційного старту висловило більше 1500 чоловік.

Нагадаємо, що потенціал в української молоді є - в серпні цього року сімферопольський школяр зібрав високочутливий телескоп з каструлі та корпусу телевізора. А в травні цілих п'ять українських команд дійшли до фіналу престижного міжнародного конкурсу Intel ISEF, де одну з робіт («Розробка і дослідження плотностного методу захисту від хвиль цунамі, і його конкретної реалізації») високо оцінили всі члени журі, нагадавши, що розробка українців може вплинути на долю всього людства.

Детальні умови проведення конкурсу - http://your-idea.com.ua/konkurs.

Кiлькiсть переглядiв: 379

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.