Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Програма педагогічної майстерності та досягнень вчителів шкіл

2011-11-22

Вчителі

Уряд Сполучених Штатів Америки оголосив Програму педагогічної майстерності та досягнень вчителів шкіл Євразії та Південної Азії (ТEA) на 2011 рік.

ТEA є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США і адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у Вашингтоні.

Програма TEA надає унікальну можливість вчителям загальноосвітніх шкіл Євразії та Південної Азії поглибити компетентність у предметах, які вони викладають, покращити навички викладання, дізнатись більше про США.

Учасники програми відвідають Сполучені Штати Америки весною та восени 2012 року, щоб взяти участь у 6-тижневій програмі підвищення кваліфікації в одному з американських університетів.

Програма підвищення кваліфікації – це академічне навчання та інтенсивний тренінг з методів викладання, написання навчального плану, стратегій викладання в країнах учасників, лідерства в освіті, а також навчання роботі в мережі Інтернет і електронній обробці текстів для їх використання у процесі викладання.

В рамках програми учасники матимуть нагоду змоделювати ряд уроків для своїх учнів і включити їх у презентацію мікро уроків на фінальному семінарі у Вашингтоні. Шеститижнева програма також передбачає 40 годинне стажування у середній школі з метою налагодження активної співпраці учасників з американськими колегами та учнями.

Програма запропонує учасникам культурну програму та академічну підтримку. Після свого повернення в Україну учасники програми TEA зможуть податися на програму малих грантів для проведення тренінгів для інших вчителів і інших заходів для обміну і поширення досвіду та сприяння розвитку освітнього простору громади.

Учасники відбираються шляхом відкритого конкурсу.

Детальніше на сайті: http://mozhlyvosti.in.ua

Кiлькiсть переглядiв: 415