Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

EDUkIT та тренінг «Створення учнями позитивного образу школи в інтернеті»

2011-11-01

Семінар в Луганську

Проект EDUkIT в рамках партнерства у проекті «Інтернет-вікно для залучення ресурсів для шкіл» відвідав Луганськ.

27 жовтня 2011 року там проходили заходи, присвячені використанню коштів інтернету в управлінських питаннях дитячої громадської організації та для розвитку середніх навчальних закладів.

Захід було організовано Східноукраїнським центром громадських ініціатив (СЦГІ) спільно з Луганським обласним центром розвитку дитячого руху «Лугарі».

Семінар в ЛуганськуДля лідерів учнівських самоврядувань шкіл Луганської області був запропонований тренінг «Створення учнями позитивного образу школи в інтернеті». Під час обговорень, міні-лекцій, практичних вправ учасники зрозуміли, наскільки мережеве спілкування учнів може вплинути на імідж і залучення нових партнерів та благодійників.

Разом зі школярами в Луганськ приїхали керівники районних та міських відділень дитячої громадської організації «Лугарі». Для них організаторами був підготовлений методичний семінар-нарада на тему «Переваги використання навчальними закладами та громадськими організаціями можливостей інтернету у своїй діяльності».

Семінар в ЛуганськуМенеджер проекту EDUkIT по зв'язкам з НГО Олена Рассказова презентувала керівникам районних та міських відділень ДОО «Лугарі» можливості безкоштовного створення сайтів та їх подальшого використання. Вона також ознайомила учасників з широким спектром послуг EDUkIT в напрямку створення інтернет-представництв для громадських організацій і навчальних закладів України.

У продовження теми волонтер Корпусу Миру Емі Квік (Amy Quick) презентувала досвід діяльності в інтернеті дитячих громадських об'єднань США.

Заходи є частиною проекту «Інтернет-вікно для залучення ресурсів для школи», який реалізується Східноукраїнським центром громадських ініціатив за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україну.

Семінар в ЛуганськуОксана Дрепіна, керівник проекту «Інтернет-вікно для залучення ресурсів для шкіл» відзначила, що «для нашої організації приємно, що такий відомий у всій Україні освітній проект EDUkIT є нашим партнером. Це дало можливість залучити фахівців для проведення наших освітніх заходів та оцінювання конкурсних робіт на кращу розробку розділу сайту, присвяченого благодійникам, а також виступити в якості спонсора для формування призового фонду конкурсу. Східноукраїнський центр громадських ініціатив планує подальшу діяльність у вищеназваних напрямках. Сподіваюся, разом з EDUkIT»

Альона Переходченко, менеджер освітніх проектів СЦГІ, сказала: «На сьогоднішній день в Україну мало організацій, які приділяли б час соціальним проектам, спрямованим на формування культури в сфері освіти. Тому ми дуже раді, що проект EDUkIT став нашим партнером в реалізації ініціативи «Інтернет-вікно для залучення ресурсів для шкіл».

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.