Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Всеукраїнський конкурс "Вчитель-новатор"

2011-09-09

/Files/images/news_2011/для новости.jpg

5 вересня 2011 року стартував восьмий Всеукраїнський конкурс "Вчитель-новатор". Конкурс проводить компанія "Майкрософт Україна" за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

За результатами конкурсу будуть відзначені вчителі, які продемонстрували найкращі результати застосування інноваційних технологій у навчальному процесі.
Участь у конкурсі можуть взяти вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, науковці, викладачі, а також студенти педагогічних навчальних закладів.

Щоб стати учасником конкурсу, потрібно зареєструватися на сайті професійної освітньої Мережі "Партнерство в навчанні", вступити до спільноти конкурсу "Вчитель-новатор" та подати конкурсні матеріали до 31 жовтня 2011 року.

Це може бути "Віртуальний тур до класної кімнати" – навчальні, екологічні, соціальні проекти, проектна діяльність вчителя з учнями з використанням сучасних ІКТ, або оригінальні матеріали освітніх інновацій, що були реалізовані із залученням інформаційно-комунікаційних технологій, наприклад, програми автоматизації робочого місця вчителя, розробки уроків тощо.

Наявність матеріалів, які будуть визнані найкращими, враховуватиметься під час чергових атестацій вчителів-учасників конкурсу. Крім того, організатори оберуть кількох переможців конкурсу для участі у Європейському конкурсі "Вчитель-новатор", що проходитиме навесні 2012 року.

Детальна інформація про проведення конкурсу "Вчитель-новатор" на сайті освітньої Мережі "Партнерство в навчанні"

Кiлькiсть переглядiв: 374

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.