Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Увага! Доступно відео з вебінару, присвяченому віртуальній Академії Хана

2011-06-23

Фото Салмана Хана

Нагадуємо, що 25 травня 2011 в ефір вийшов другий випуск EDUkIT TV, унікальний майданчик для отримання нових знань, професійного спілкування та обміну досвідом у галузі освітніх технологій. Онлайн-семінар був присвячений віртуальної Академії Хана, що надає навчання дистанційним чином по всьому світу на безкоштовній основі.

Академія Хана - це новаторський підхід у галузі створення і доставки освітнього контенту, який затребуваний людьми різного віку, рівня підготовки та географії проживання. З 2006 року безкоштовні навчальні відеоролики Академії були переглянуті більше 45 мільйонів разів, а всього в програмі підготовки понад 2000 - від основ арифметики до університетського курсу вищої математики.

У вебінарі участь взяв Білал Мушарраф (США), координатор переказів відео-матеріалів Академії з англійської на інші мови світу.

Ви можете переглянути запис вебінару «Дивись та навчайся разом з Академією Хана!» на нашому сайті!

Для перегляду запису необхідно перейти до сторінки з інформацією про вебінар «Дивись та навчайся разом з Академією Хана!».

Враження та пропозиції (в тому разі, за темами майбутніх випусків EDUkIT TV) ви можете направляти організаторам вебінару на електронну пошту support@edu.kh.ua або телефоном (057) 78-01-911.

Кiлькiсть переглядiв: 351

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.