Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

7 квітня відбудеться безкоштовний вебінар за участю д-ра Д.Зіцера, присвячений НЕформальній освіті

2011-04-06

Дмитро Зіцер Д-р Діма Зіцер, фото з сайту ІНО, www.zicerino.com

7.04.2011 р., в четвер, з 16:00 по 17:30 за українським часом (GMT +2), на сайті www.edu.kh.ua буде проходити безкоштовний вебінар «Про сутність НЕформальної освіти, або абетка освіти майбутнього!».

Онлайн-семінар організований командою соціального освітнього Інтернет-проекту «EDUkIT» для адміністраторів освіти, педагогів, розробників освітніх проектів, тьюторів та всіх тих, хто зацікавлений у вивченні нових підходів у педагогіці.

У вебінарі буде приймати участь д-р Діма Зіцер, педагог, режисер, засновник і керівник Інституту неформальної освіти, автор і ведучий педагогічних програм у Росії, Ізраїлі, США, представник і популяризатор гуманістичного підходу в освіті. Дмитро працює з багатьма педагогічними організаціями, починаючи від шкіл і закінчуючи громадськими об'єднаннями; спеціалізується в підготовці педагогічних кадрів.

Що таке НЕформальна освіта (НО)? У чому сутність НО? Чим НО відрізняється від класичної моделі освіти? Як виглядає освітній процес з точки зору НО? Які форми та освітні технології в НО? Ось далеко не повний перелік тем і питань, які будуть обговорюватися.

Вебінар буде проводитись російською мовою, реєстрація для участі не потрібна.

Попередньо познайомитися з Дімою Зіцером і його баченням педагогічної системи майбутнього можна в:
1. статті «Про сутність НО» в журналі «Адукатор»;
2. інтерв'ю в телепередачі «Один на Один» на каналі RTVi;
3. блозі ЖЖ.

До зустрічі на вебінарі!

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.