Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Онлайн конференція з доктором Доном Петрі (США)

2010-12-09

Доктор Дон Петрі Доктор Дон Петрі - голова Міжнародного союзу приватних освітніх організацій

У неділю, 12 грудня з 16.00 до 18.00 відбудеться онлайн конференція гуру світового рівня Дона Петрі (США) на тему: «Освіта майбутнього - акредитація кращих шкіл».

В онлайн конференції приймуть участь більше 8400 членів Гільдії лідерів освіти і вчителів-коучів, а також фахівці з реформ системи освіти з України, Росії, Прибалтики, Казахстану, США та інших країн.

Обговорювані питання:

  • Акредитація передових шкіл та вчителів для розширення міжнародного співробітництва.
  • Визначення пріоритетів в освітніх реформах.
  • Розвиток Гіпермаркету Знань - як базового навчального ресурсу в школах різних країн.
  • Точкове фінансування та прогресивні бізнес-проекти в освіті.
  • Все інше, що хвилює вчителів і директорів шкіл - від зарплат і екзотичних предметів до комп'ютерних технологій і можливості викладати за кордоном.

Протягом двох годин (16.00-18.00) доктор Дон Петрі буде в прямому ефірі відповідати на запитання глядачів на сайті www.xvatit.com. Буде організований синхронний переклад.

Довідкова інформація:

Accreditation International (USA) - це найбільша в світі організація з акредитації провідних недержавних та приватних шкіл у різних країнах.

Доктор Дон Петрі - голова Міжнародного союзу приватних освітніх організацій. Провідний експерт в галузі акредитації США. Сприяє розвитку передової освіти більш ніж в 50 країнах світу - Азії, Африці, Росії і на Близькому Сході.

Детальніше на сайті: http://xvatit.com/
Фото з сайту: http://xvatit.com/

Кiлькiсть переглядiв: 0