Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

У Києві підписано меморандум про вступ України до європейської освітньої програми "Навчаймося разом!"

2010-07-14

Маргарет Джек та Борис Жебровський  потискають один одному руку Підписання меморандуму: Маргарет Джек (Британська Рада) та Борис Жебровський (Міністерство освіти України)

Програму започаткували британці, вона працює у більш як 20-ти країнах Європи. Її мета - налагодити партнерські взаємини між загальноосвітніми школами з різних європейських держав.

На момент старту програми в Україні її учасниками стали 10 загальноосвітніх шкіл, які витримали суворий відбір з боку британців, та 10 шкіл-"побратимів" у Великій Британії, і три школи-"партнерки" в Угорщині. Координатори програми – Британська рада та Міністерство освіти України.

Уявіть Європу як одну велику гомінку школу з англійською мовою навчання. Згідно з рівнем знань учнів школу поділено на класи. З нового навчального року Україна та Угорщина навчатимуться в одному класі: учні та вчителі загальноосвітніх (середніх) шкіл цих двох країн-"сусідок" вивчатимуть англійську мову, історію та культуру Великої Британії на практичному і прикладному рівнях – у британській школі-"побратимі". При цьому навчальний процес оплачує британська сторона, а це – непогана альтернатива недешевим англійським курсам та освітнім літнім таборам.

Як зазначив посол Великої Британії Лі Тернер, окрім навчального моменту важливим є діалог культур, спілкування молодого покоління з різних куточків Європи, можливість вивчити англійську мову для небританських учасників програми.

Голова представництва Британської ради в Україні Маргарет Джек нагадала, що до участі у програмі долучені справді кращі – школи, учні, педагоги. Наступного року до програми долучаться ще 20 шкіл, що їх виберуть у різних регіонах України – і це посилить "інтелектуальну євроінтеграцію" України, переконана пані Джек.

Фото з сайту: http://www.mon.gov.ua/

Кiлькiсть переглядiв: 0