Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Харківські школярі їдуть в Брно – за обміном

2010-06-22

Чеська республіка

З 20 по 26 червня 2010 року в Харкові в рамках освітнього проекту «Що ти знаєш про Брно та Харкові?» відбувається візит делегації школярів з міста Брно (Чеська республіка).

Одночасно делегація харківських школярів-переможців проекту відвідає Брно.

Проект реалізується Департаментом освіти і Департаментом міжнародних відносин Харківської міської ради згідно з планом співробітництва Харкова з містом-побратимом Брно.

У рамках візиту відбудеться зустріч делегації чеських школярів з директором Департаменту освіти міської ради Ольга Деменко.

Учні з Брно зустрінуться з членами Євроклубів харківських шкіл № 3, 47, 75, де у неформальній обстановці обговорять сучасні проблеми європейської молоді та здійснять захоплюючі екскурсії до Харківського дельфінарію, планетарію, Художньо-меморіального музею імені І.Є. Рєпіна, музею природи (м. Чугуїв), відвідають культурно-розважальний комплекс «Шато Ледо», Харківський національный академічний театр опери і балету імені М. Лисенка. Доповнять знання чеських школярів про Харків, познайомлять з його визначними пам'ятками оглядові пізнавальні екскурсії «Місто моє», «З життя українського Сократа» (Сковородинівка).

Родзинка програми візиту - відвідання делегацією Харківської дитячо-юнацького клубу моряків, де хлопці да дівчата побачать музей флоту, а також здійснять незабутню прогулянку на яхті.

За матеріалами: http://www.city.kharkov.ua/

Кiлькiсть переглядiв: 372

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.