Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Розпочався фестиваль дитячої творчості «Харків - місто добрих надій»

2010-03-12

Фестиваль дитячої творчості

У Першій столиці стартував фестиваль дитячої творчості. Він проходить вже вшосте і об'єднує художників і музикантів, читців і вокалістів з усієї області.

За традицією, першими свої таланти показали юні художники. Свої роботи діти присвятили 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні та річниці заснування Харкова. Картини учасників зараз представлені в Художньому музеї поруч з полотнами Рєпіна і Куїнджі.

Малі художники свої картини вперше бачать поруч із полотнами відомих творців. У рамках фестивалю «Харків - місто добрих надій» їх роботи виставлені в Художньому музеї. Тут же - відзначають кращих з кращих. Переможці та лауреати діляться емоціями - нагороди фестивалю будуть зберігати як найцінніше.

Організатори фестивалю поставили складну тему для маленьких художників - 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. І хоч сучасним дітям важко уявити, що таке битви, бої та мільйони вбитих і поранених, журі зазначає: кожен з них в міру своїх сил намагався відобразити ставлення до подій тих років.

Перейти до відео

За матеріалами: http://www.objectiv.tv/

Кiлькiсть переглядiв: 0