Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Активний відпочинок. Чим зайнятися в новорічні свята?

2010-01-08

Активний відпочинок

Новорічні свята дарують нам чудову можливість відволіктися від турбот і як слід відпочити.
Щоб ці дні пройшли цікаво, а головне не були марними, можна зайнятися активним відпочинком на природі - катанням з гірок, катанням на лижах або на ковзанах.

Найближче місце в Харкові, де можна віддалитися від цивілізації, це Лісопарк. Покататися на лижах у Лісопарку, за умови прокату інвентарю, - досить економний варіант, від п'ятнадцяти гривень за годину.

Також можна покататися на лижах в гірськолижних центрах:
- Гірськолижний центр "Харківська Швейцарія";
- Харківський гірськолижний центр "Альпійська долина".

Можна вибрати й інший активний відпочинок - катання на ковзанах.
Вийти на лід в Харкові можна на таких місцях:
- Льодова арена Айсхолл;
- Каток у ТРЦ Караван;
- Каток «Шато Ледо»;
- Харківський Палац спорту.

Площа Свободи стала справжнім епіцентром розваг. Однією з головних нових фішок у її оздобленні стали «плаче» гірлянди. Уздовж готелю «Харків» розлігся величезний надувний динозавр, в якому, як у лабіринті, можна побродити, випроставшись в повний зріст.
Коні та поні, паровозики і квадроцикли, солодка вата і каруселі, а на додаток - фото з Дідом Морозом, казковими героями чи мультяшними персонажами - цілий полігон, де можна відпочити та розважитися дітям та їх батькам.

Після активного відпочинку можна сходити і на культурні заходи. Для дітей у свята, крім новорічних ранків, приготовано багато цікавого. На нашому сайті знаходиться Афіша заходів, з графіком всіх вистав на час новорічних свят.

Кiлькiсть переглядiв: 0