Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

З Новим роком!

2009-12-31

З Новим роком!

Напередодні нового року ми, за традицією, підбиваємо підсумки року, що минає, аналізуємо події, що відбулися і вибираємо напрями діяльності в майбутньому році. Для нас з вами, 2009 рік, що минає, ознаменував початок активної і плідної співпраці. Разом ми пройшли нелегкий шлях і домоглися відмінних результатів.

У рамках проекту EDUkIT з лютого 2009 року нашими спільними зусиллями було створено 243 сайти для середніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області. На сайтах 41 навчального закладу був встановлений модуль онлайн-тестування Easy Test.

Нам вдалося привнести нові риси в культуру шкільної освіти нашого регіону, не на словах, а на ділі інтегрувати новітні інформаційні технології в навчальний процес. Все це - без перебільшення, значимий внесок у розвиток дистанційного навчання.

На сьогоднішній день навчальні заклади, які створили сайти в рамках проекту EDUkIT, мають можливість гідно представити себе на національному та міжнародному ринку освіти, донести важливу і необхідну інформацію учням і батькам, поділитися досвідом і останніми новинами про свої досягнення з колегами, підвищуючи таким чином свій рейтинг . Ми сподіваємося, що в наступному році ми так само успішно продовжимо нашу співпрацю. Ми як і раніше чекаємо ваших відгуків, зауважень та пропозицій і завжди раді вам допомогти! Для всіх бажаючих активно провести майбутні святкові дні, ми розмістили на сайті EDUkIT афішу заходів на час новорічних свят і зимових канікул.

І на завершення ми хочемо від усієї душі привітати вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом! Хай новий рік буде наповнений щастям для вас і ваших близьких! Від усієї душі бажаємо здоров'я, любові, добра та успіхів навіть у найсміливіших починаннях! Всього вам світлого і святкового!

Кiлькiсть переглядiв: 477

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.