Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Презентовано навчальні заклади, які входять в мережу «Шкіл сприяння здоров'ю»

2009-10-26

Школи сприяння здоров'ю

22 жовтня 2009 в рамках тижня «Ліцейські асамблеї», з метою вивчення, узагальнення та поширення досвіду роботи закладів освіти, які входять в Національну мережу «Шкіл сприяння здоров'ю» відбулися презентації навчальних закладів: ХЗОШ №37, ХЗОШ №168 та ХСШ №162.

Модель Школи сприяння здоров'ю Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів №37 (http://school37.edu.kh.ua/) реалізує за напрямками: валеологізація освітнього процесу; введення дисциплін валеологічного напрямку; інтеграція природничо-математичних і гуманітарно-естетичних знань у рамках спеціальних занять. У закладі запроваджено програми: «Скажемо палінню "Ні"», «Підлітковий алкоголізм - дорога в нікуди», «Діалог». Здійснюється педагогічна підтримка дитячо-юнацького громадського руху «Школа безпеки», проводиться активна робота з підготовки шкільної команди для участі у військово-спортивної гри «Патріот».

У презентації Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №162 (http://school162.edu.kh.ua/) «Нові підходи до організації роботи "Школи сприяння здоров'ю"» представлено стійку систему роботи з профілактики йододефіцитних захворювань через впровадження нової мотиваційної моделі і широке використання інтерактивних форм і методів навчання. Важливим фактором системи роботи школи є застосування медико-профілактичних, психолого-педагогічних та спортивно-оздоровчих програм і заходів щодо зниження захворюваності серед дітей та учнівської молоді.

Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів №168 (http://school168.edu.kh.ua/) представила учасникам «Ліцейських асамблей» досвід роботи колективу по темі: «Роль матеріально-технічної бази в роботі "Школи сприяння здоров'ю"». У закладі функціонують: 2 басейни, зал сухого плавання, зал тренажерів, 2 спортивні зали, сауна, 2 медичних та стоматологічний кабінети. Сучасна матеріально-технічна база дає можливість проводити ефективну корекційну роботу з учнями, які мають захворювання хребта. Заняття проводяться інструкторами з фізичної культури під наглядом ортопеда міської поліклініки №9 та медичної сестри. У позаурочний час для учнів працюють гуртки та секції.

За матеріалами www.city.kharkov.ua

Кiлькiсть переглядiв: 360

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.