Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Тренінг від EDUkIT для бібліотекарів Чернігівської області

2013-12-09

Чернігів, тренінг для бібліотекарів

5-6 грудня 2013 року на базі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка, за підтримки програми «Бібліоміст», адміністративний керівник проекту EDUkIT Пащенко Марина та менеджер проекту Федорчук Анастасія провели презентацію проекту та тренінг для бібліотекарів Чернігівської області, присвячені можливостям інформаційно-освітньої платформи EDUkIT.

Захід проходив у приміщенні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка.

На практичних заняттях всі учасники тренінгу покроково опанували редакційну систему платформи. Тепер вони можуть самостійно редагувати контент сайту, публікувати новини, завантажувати фотографії заходів, робити сайт інформаційним і привабливим для відвідувачів.

У процесі семінару були проведені комунікативні заняття, які сприяли згуртуванню команди та її продуктивній роботі.

Висловлюємо подяку адміністрації Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки та програмі "Бібліоміст" за підтримку та допомогу в організації минулого тренінгу, а також команді бібліотекарів за активну роботу на тренінгу!

Результатом семінару стали й відмінні показники контрольного тесту учасників. По закінченню заходу кожен учасник отримав сертифікат від програми "Бібліоміст" та інтернет-платформи "EDUkIT".

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.