Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Історії успіху з EDUkIT

Конкурс завершився, підсумки конкурсу ви можете знайти в розділі "Історії успіху учасників".

Розкажіть свою історію успіху і станьте героєм міні-фільмуРозкажіть свою історію успіху і станьте героєм міні-фільму!

Запрошуємо учасників проекту прийняти участь у конкурсі історій про успішне користування сайтом EDUkIT.

Ви вже добре опанували більшість функцій платформи? Розумієте, навіщо вашому закладу потрібне представництво в Інтернеті? Навчилися використовувати сайт у своїй щоденній роботі?

Тоді поділіться досвідом із колегами! Розповідайте про свої досягнення й ставайте героєм власного міні-фільму!

Хто може взяти участь:
- школи
- дитячі садки
- позашкільні заклади
- бібліотеки (також шкільні)
- окремі вчителі та класи
- освітні проекти
- управління освіти
- громадські організації

Напишіть історію про те, як сайт на платформі EDUkIT допомагає вам у вирішенні повсякденних завдань. Поділіться, якої проблеми вам вдалося позбутися завдяки доцільному використанню веб-сторінки. Впевнені, що ваша історія стане чудовим прикладом для наслідування і допоможе полегшити роботу багатьом вашим колегам.

Формат історії: коротке текстове оповідання об’ємом 1-2 сторінки
Адреса: надсилайте історії на нашу електронну скриньку support@edukit.org.ua
Акція дійсна: до 18 січня 2013 р.

Подарунки

Поспішайте – для авторів перших 10 історій ми вже підготували якісні записники, що стануть у пригоді і на роботі, і для планування домашніх справ.

За мотивами найцікавіших п’яти історій успіху будуть відзняті короткі відеосюжети. Команда EDUkIT підготує сценарій для кожного автора та екранізує вашу розповідь про успіхи у кількахвилинному міні-фільмі.

Переможці безкоштовно відвідають міжнародну освітню конференцію, що проходитиме на Південному узбережжі Криму під час «оксамитового сезону» 2013 р. Витрати на переїзд, проживання та харчування також компенсуються.

Кожен учасник, який розповість свою історію успіху, гарантовано отримає у подарунок набір незвичних фігурних стікерів для нотаток різних кольорів.

Лого програма БібліомістДо того ж учасників очікують додаткові призи від нашого інформаційного партнера, проекту «Бібліоміст». Спеціальні подарунки також отримають бібліотечні установи та шкільні бібліотеки, що поділяться своїм успішним досвідом.

Якщо ви вже вирішили прийняти участь у конкурсі історій успіху, але не знаєте, із чого почати – скористайтесь запитаннями-підказками, що наведені у файлі нижче.

Кiлькiсть переглядiв: 0