Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Чому сайт мого закладу не знаходитися в пошукових системах?

Коли сайт тільки створений - він ще не встигає "поширитися" по каталогах пошукових систем. Відповідно, Google (або інша пошукова система) не може відразу виявити сайт Вашого закладу.

Для того, щоб сайт знаходився в пошукових системах необхідно додавати метадані у властивості сторінок і альтернативний текст до завантажуваних зображень.

На кожній сторінці сайту є розділ "Властивості", в якому необхідно заповнити поля "Ключові слова" та "Опис".

Головна

Що таке "ключові слова"? За якими словами Ви б шукали сайт свого закладу в інтернеті? Сформулюйте список таких слів і додайте на кожну сторінку в поле "ключові слова". Плюс для кожної сторінки повинні бути ще й тематичні ключові слова, що відносяться до цієї конкретної сторінці.

Наприклад, якщо потрібно підібрати ключові слова для школи №1 м. Харкова, які пошукові запити можуть писати батьки, учні та інші бажаючі, щоб знайти сайт школи?
Варіантів може бути багато: "ЗОШ №1 м. Харкова, Харківська школа №1, Харків школа №1, Харківська загальноосвітня школа №1, школа І-ІІІ ступенів м. Харкова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, школа №1 міста Харкова...."

І так далі. Можливі варіанти назви закладу - це і є ключові слова (ключові вирази).
Вам потрібно прописати ключові слова на сайті та додавати їх на кожну сторінку і підсторінку сайту.

Поле "Опис" повинне вміщати в себе одне речення, що коротко характеризує основний зміст сторінки (опис так само необхідно внести на кожну сторінку).

При додаванні будь-якого зображення, радимо завжди заповнювати поле "Альтернативний текст", тобто - короткий опис зображення.

Введені Вами дані пошукові роботи аналізують і з допомогою них знаходяться сайти.
Через деякі час, якщо Ви будете дотримуватися рекомендацій по SEO (постійно оновлювати інформацію на сайті, вносити новини, фото в галереї, а також метадані для властивостей сторінок) - Ваш сайт буде в перших рядках пошукових запитів.

Також, на сторінці "Статті та публікації", Ви можете ознайомитись зі статтею "Робимо сайт популярним"у профільному виданні "Hi-Tech у школі".

Кiлькiсть переглядiв: 4716