Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Як створити опитування?

Для того щоб створити опитування, необхідно на сторінці адміністратора натиснути відповідне посилання і Ви опинитесь у редакторі опитувань.

створення опитування

створення опитуваннястворення опитуванняНатисніть кнопку "Додати опитування", вкажіть основну інформацію і збережіть зміни.

  • Назва. Назва опитування, що відображається на головній сторінці сайту.
  • Текст. Власне, саме запитання, відповідь на яке Вас цікавить.
  • Тип. Тип визначає кількість відповідей, що може обрати відвідувач сайту.
    - Один варіант. Означає, що можна обрати лише один варіант відповіді на поставлене запитання.
    - Декілька варіантів відповіді. Означає, відповідно, що відвідувач матиме можливість обрати декілька варіантів відповіді.
  • Активний. Позначка у цій клітинці означатиме, що опитування опубліковане на головній сторінці сайту, і користувачі його бачать і можуть давати відповіді.

Наступним кроком буде додавання варіантів відповідей на запитання. Для цього натисніть кнопку "Редагувати варіанти відповідей" праворуч.

створення опитування

Після цього натисніть "Додати варіант відповіді", вкажіть текст, визначте, на якому місці відповідь має з’явитися у списку и зберігайте зміни.

створення опитування

Для перегляду опитування необхідно перейти до головної сторінки сайту.

створення опитування створення опитування

Зверніть увагу! На головній сторінці сайту може бути розміщене лише одне опитування, тобто лише одне опитування на сайті може бути активним. Отже, якщо Ви вирішили опублікувати нове опитування, не забудьте прибрати відмітку "Активний" в налаштуваннях попереднього опитування.

створення опитування

Кiлькiсть переглядiв: 0