Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Навіщо потрібен модуль «Онлайн-тестування»?

Easy Test – сучасний модуль онлайн-тестування, що стане у пригоді для закріпленя вивченого матеріалу під час уроків або вдома.

 Онлайн-тестування

Цей розділ пропонує вчителям 3 основні можливості:

1. Створення онлайн-тестів і тренінгів для систематизації та повторення вивченого матеріалу. Учні проходять тести без обмеження в часі, можуть «підглядати» у правильні варіанти відповідей і, таким чином, закріплювати пройдений матеріал.

 Онлайн-тестування

2. Створення онлайн-екзаменів для контролю та оцінювання рівня знань. Вчитель задає певний проміжок часу, протягом якого учні можуть відповідати на запитання екзамену. Коли вказаний час минає, екзамен автоматично завершується. Підказки та правильні відповіді відсутні. По закінченню екзамену, учень отимує оцінку, яка формується за критеріями, що вказав учитель у налаштуваннях тесту. Вчитель у будь-який момент може переглянути, якого результату досяг кожен окремий учень.

 Онлайн-тестування

3. Створення бланків для письмових тестів. Вчитель обирає запитання, що мають увійти до складу письмового тесту та зберігає документ у форматі .pdf. Тепер його можна роздрукувати. Якщо вказати кількість необхідних варіантів, то програма автоматично згенерує для вас копії тесту із різним порядком слідування запитань, щоб учні не списували відповіді один у одного. Підготовка бланків займає декілька хвилин.

 Онлайн-тестування

Основні переваги Easy Test:

  • Економія часу при підготовці тестів та екзаменаційних завдань.
  • Легкість у використанні. Мінімум найнеобхідніших функцій для опанування яких вам вистачить з півгодини.
  • Накопичення та систематизація екзаменаційних матеріалів, що надійно зберігатимуться в електронному вигляді.
  • Розвиток навчиок у роботі з новими технологіями у вчителів та учнів.
  • Мотивація учнів до навчання. Вони повторюють вивчений матеріал в ігровій формі, використовучи звичне середовище – компьютер та інтернет.

Щоб почати роботу із розділом онлайн-тестування, натисніть на відповідне посилання на сторінці адміністратора свого сайту. Також пропонуємо до вашої уваги додаткові матеріали щодо основних функцій програми.

Кiлькiсть переглядiв: 1946

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.